Administrativni radnik

OZ Tragač

Beograd

Studentsko-omladinska zadruga Tragač godinama unazad uspešno angažuje učenike, studente i nezaposlena lica na privremeno-povremenim poslovima u svim većim gradovima Srbije. Tragač sarađuje sa oko 900 kompanija, javnih i društvenih preduzeća, marketinških agencija, državnih institucija, kao i sa nevladinim i neprofitnim organizacijama. Zahvaljujući tome, Tragač obezbeđuje radne pozicije za preko 10 000 kandidata svih zanimanja i profila stručnosti.

Potreban nam je:

u Beogradu

Opis posla:

  • Pozivanje, javljanje i pružanje informacija
  • Rad sa zaposlenima
  • Priprema potrebne dokumentacije
  • Skeniranje, pakovanje dokumentacije
  • Selekcija i regrutacija kandidata
  • Odlazak do pošte i banke
  • Spremanje radnog prostora u kome se radi i boravi
  • Radi se od ponedeljka do petka od 09-17h, svaka druga subota radna od 08-12h
  • Plata + prevoz

Uslovi:

  • Poznavanje engleskog jezika (napredni nivo)
  • Poznavanje rada na računaru (napredni nivo)
  • Iskustvo u call centru, iskustvo u selekciji i regrutaciji
  • Prijatna komunikativna osoba, nasmejana vedrog duha, spremna za timski rad
  • Spremna za rad pod pritiskom
  • Potrebna je ozbiljna osoba koja bi mogla da radi na duži vremenski period i kojoj odgovaraju navedeni uslovi i opis posla

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više