Administrativni radnik

Inter Prospekt d.o.o.

Beograd

Inter Prospekt d.o.o. je građevinska firma koja se bavi radovima u niskogradnji i visokogradnji, uspešno posluje već duži niz godina.

Usled povećanog obima posla preduzeće Inter Prospekt d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Beograd

Uslovi:

  • Nivo obrazovanja: minimum SSS
  • Znanje engleskog jezika
  • Korišćenje MS Office paketa, uz napredno korišćenje Excel-a
  • Organizovanost u radu

Opis posla:

  • Dnevno praćenje, ažuriranje i arhiviranje dokumentacije firme
  • Prijem i kontrola računa
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Izrada tabelarnih izveštaja u skladu sa potrebama poslovanja
  • Prijava i odjava zaposlenih
  • Sastavljanje ugovora
  • Evidencija dokumentacije
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više