Call operater – Agent prodaje

Woolmaster d.o.o.

Beograd

Woolmaster d.o.o. je kompanija koja se bavi direktnom prodajom visokokvalitetnih zdravstveno terapeutskih proizvoda kao i najkvalitetnijeg tekstilnog brenda Woolmark.

Tražimo vredne i ambiciozne radnike za radno mesto Call operater – Agent prodaje.

Opis posla:

  • Svakodnevna telefonska komunikacija sa postojećim klijentima
  • Održavanje kontakata i informisanje postojećih klijenata o novim proizvodima
  • Aktivno učestvovanje u pronalaženju novih klijenata
  • Informisanje i pozivanje potencijalnih kupaca na prezentacije proizvoda

Uslovi:

  • Izražena sposobnost komunikacije sa ljudima
  • Strpljivost, prijatan glas, sposobnost pažljivog slušanja
  • Informisanje korisnika o karakteristikama proizvoda ili usluga
  • Održavanje dobrih poslovnih odnosa sa postojećim korisnicima
  • Radno vreme 8 sata dnevno

Profil kandidata:

  • Poželjno radno iskustvo
  • Godine nisu bitne

Potrebna znanja:

  • IV stepen stručne spreme
  • Rad na računaru (Word, Excel)

Zaposlenima nudimo:

  • Fiksna plata + bonus
  • Plaćena obuka u trajanju od 10 radnih dana
  • Mogućnost za razvoj i napredovanje
  • Bonusi na nedeljnom i mesečnom nivou

Kontakt:

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više