Call operater - Sava centar

Empero line d.o.o.

od 32,000 RSD mesečno

Beograd

Kompanija Empero line bavi se proizvodnjom i distribucijom visokokvalitetnih zdravstveno-terapeutskih proizvoda i zastupa vodeće svetske brendove: Magnoflex, Woolmark, Sano plus...

Raspisujemo konkurs za radno mesto: Call operater -20 izvršilaca

Mesto zaposlenja: Beograd-Sava centar

Opis posla:

  • Svakodnevna telefonska komunikacija sa klijentima
  • Unapređivanje iskustva korisničke podrške, stvaranje zainteresovanih korisnika
  • Identifikacija i procena potrebe klijenata u cilju njihovog zadovoljstva uslugom

Uslovi za kandidate:

  • Komunikativnost
  • Snalažljivost
  • Izražena energetičnost i entuzijazam
  • Godine života, radno iskustvo, obrazovanje nisu bitni!!!

Nudimo vam:

  • Prijavu i zagarantovanu mesečnu platu
  • Redovna primanja
  • Pozitivno radno okruženje i prijatan poslovni ambijent u Sava centru
  • Fiksno radno vreme od ponedeljka do petka (vikendi neradni)
  • Fiksna plata 32.000 RSD+bonusi
  • Plaćenu profesionalnu obuku u trajanju od 10 dana u našim prostorijama
  • Dugoročnu saradnju, napredovanje i usavršavanje

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više