Customer Service Representative (Korisnička podrška - nemački jezik)

Primus Group HRM d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Internacionalna renomirana kompanija sa sedištem u Beogradu traži kandidate za rad u call centru na nemačkom jeziku, odnosno raspisujemo konkurs za radnu poziciju Customer Service Representative (Korisnička podrška - nemački jezik)

Opis posla:

  • Odgovaranje na upite korisnika putem telefona ili emaila
  • Evidentiranje podataka uzetih od strane pozivaoca u odgovarajućem programu
  • Kontrola i praćenje primljenih korisničkih upita u cilju njihovog efektivnog rešavanja

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum nivo B2 poznavanja nemačkog jezika (govorno i pisano)
  • Najmanje IV stepen stručne spreme (SSS)
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Odlične interpersonalne i komunikacijske sposobnosti

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Odlične uslove rada i fiksnu mesečnu zaradu
  • Bonus na mesečnom nivou
  • Napredovanje i profesionalni razvoj u internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje

Molimo Vas da Vaše biografije šaljete elektronskim putem u najkraćem roku jer je proces selekcije već otvoren.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više