Cvećar

Provansa dekor d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Provansa dekor d.o.o. je kompanija koja se bavi uvozom i prodajom repromaterijala za cvećare. Takođe poseduje i tri svoje cvećare. Zbog povećanja obima posla u potrazi smo za kandidatom koji će nam se pridružiti na poziciji Cvećar.

 Zaduženja:

  • Pravljenje cvetnih aranžmana
  • Briga o kvalitetu proizvoda i izgleda izložbeno-prodajnog prostora
  • Prijem i izlaganje robe u skladu sa internim standardima
  • Održavanje čistoće maloprodajnog objekta
  • Briga o potrošačima i uslužna komunikacija

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odlične komunikacione sposobnosti
  • Kreativnost
  • Sposobnost donošenja samostalnih odluka

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, dinamičnom okruženju
  • Priliku za razvoj i stručne treninge
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost veće zarade uz dodatno zalaganje

Ukoliko ste spremni da date sve od sebe da biste sklopili prodaju, volite izazove, uživate u kreativnom radu Vi ste prava osoba za nas.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više