Električar - Elektroinstalater

M.i. Elektro d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Opis posla:

  • Izvođenje elektroinstalaterskih, elektroenergetskih, telekomunikacionih i signalnih instalacija
  • Čitanje elektro šema i projekata i rad na osnovu istih
  • Montaža i povezivanje elektro opreme (regali, kablovi, svetiljke, razvodni ormani, šinski razvodi, galanterija, elektro motorni       pogon, uzemljenja i gromobranske instalacije, SKS, itd.)
  • Ostali električarski poslovi

Profil kandidata:

  • III - IV stepen stručne spreme - elektrotehničke struke
  • Radno iskustvo minimum 5 godina na istim ili sličnim poslovima
  • SAMOSTALNOST U RADU

Uslovi rada i ostali uslovi:

  • Redovna plata
  • Visina plate zavisi od Vašeg znanja i angažovanja
  • Prijava od prvog dana
  • Mogućnost stalnog zaposlenja, nakon probnog perioda
  • Obezbeđena HTZ oprema i alat
  • Poslovi se obavljaju uglavnom na teritoriji Beograda

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više