Električar

Froneri Adriatic d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Froneri je multionacionalna kompanija koja proizvodi sladoled i zamrznutu hranu širom sveta. Nedavno smo investirali u novu fabriku u Srbiji gde proizvodimo poznate brendove sladoleda kao što su Nirvana, Best, Top Gun i Aloma.

Fabrika je opremljena poslednjom proizvodnom tehnologijom, a sada smo u potrazi za najkvalitetnijim kadrovima koji će se pridružiti našem timu i pomoći nam da postanemo vodeća fabrika sladoleda u svetu.

U potrazi smo za motivisanim i energičnim osobama koje će osnažiti naš tim Održavanja u Staroj Pazovi na poziciji:

ELEKTRIČAR

Osnovna zaduženja i odgovornosti ove pozicije su:

  • Samostalno dijagnostikovanje i otklanjanje kvarova elektro/mašinske prirode na procesnoj i proizvodnoj opremi
  • Popravka/zamena svih električnih sistema, aparata, električnih i elektronskih komponenti na opremi u zoni proizvodnje
  • Dijagnostikovanje i otklanjanje problema u radu usled neispravnosti automatike na procesnoj I proizvodnoj opremi
  • Upotreba raspoložive tehničke dokumentacije (mašinske i elektro)
  • Obavlja periodične preglede i učestvuje u godišnjem remontu
  • Reaguje odmah na svaku prijavu kvara i zastoja na mašinama i pristupa otklanjanju kvarova, evidentira intervencije I uočene nedostatke
  • Daje predloge za unapređenje plansko-preventivnog održavanja
  • Korišćenje merne opreme i uređaja
  • Spremnost na timski rad, učenje i deljenje informacija u radu
  • Komunicira sa kolegama i spoljnim saradnicima poštujući principe poslovne kulture
  • Samoinicijativa u radu

Profil kandidata:

  • Minimum srednja stručna sprema elektro struke
  • Minimum 2 godine prethodnog radnog iskustva u održavanju
  • Spremnost na smenski rad
  • Poznavanje rada sa MS Office paketom
  • Znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Mogućnost za sticanje profesionalnog iskustva i ličnog razvoja
  • Kompetitivni uslovi rada
  • Trening program u skladu sa Froneri standardima
  • Prijatno radno okruženje
  • Kompanijski prevoz je organizovan za kandidate iz Beograda, Borče, Inđije, Batajnice, Rume,  Krčedina i Belegiša,  dok je za kandidate iz Novog Sada obezbeđena nadoknada troškova prevoza.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više