Kasir prodavac

Univerexport d.o.o.

od 35,000 RSD mesečno

Beograd

Univerexport za novi objekat na Novom Beogradu – „A -BLOK“ raspisuje konkurs za poziciju: Kasir prodavac

Mi Vam nudimo:

  • Platu od 35.000 dinara neto
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama
  • Komuniciranje sa potrošačima prema definisanim uputstvima i pravilima (obaveštavanje potrošača o akcijama, programima lojalnosti, promocijama, načinu plaćanja, itd.)
  • Pakovanje robe potrošačima na kasama i posluživanje potrošača željenom robom
  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više