Magacioner-vozač

Fer Shop d.o.o.

od 40,000 RSD mesečno

Beograd

FER SHOP d.o.o. je specijalizovana firma za prodaju okova za nameštaj i ekskluzivni je predstavnik i distributer najvećeg evropskog proizvođača okova za nameštaj nemačke firme Hettich. Partner je gotovo svima koji se bave proizvodnjom nameštaja, od arhitekata, dizajnera i stolara do industrije nameštaja. Radi širenja svojih poslovnih aktivnosti u distribuciji traži visokomotivisane osobe za zapošljavanje na sledećim poslovima:

Magacioner - vozač

AKO STE:

  • Odgovorni i samoinicijativni.
  • Spremni da radite u timu.
  • Sposobni da isplanirate i organizujete posao.
  • Pedantni i precizni.

A ŽELITE:

  • Da radite sa internacionalnim kompanijama.
  • Da postanete deo uigranog tima.
  • Da učite i da se razvijate.
  • Da budete nagrađeni za vaš rad.

OPIS POSLA:

  • Primanje, pakovanje i izdavanje robe.
  • Izrada prateće dokumentacije na računaru.
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje robe.
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme.
  • Povremeni razvoz robe.
  • Održavanje čistoće i urednosti prostorija.
  • Drugi poslovi po nalogu šefa.

USLOVI:

  • Stručna sprema: Minimum srednja škola.
  • Rad na računaru – MS Office, Internet.
  • Odgovornost, pedantnost, zainteresovanost za rad, samoinicijativnost, organizovanost.
  • Vozačka dozvola B kategorije.

ŠTA VAM NUDIMO:

  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i stimulativnu zaradu.
  • Radno vreme (8 sati) od 09:00h do 17:00h, subota i nedelja slobodni dani.

OKVIRNA PLATA: 40.000 RSD

Ako ste zainteresovani za posao u našem preduzeću, pošaljite svoj CV, propratno pismo i sliku.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više