Magacioner

Markoni sport d.o.o.

Beograd

MARKONI SPORT D.O.O.

proširuje obim posla i raspisuje konkurs za sledeće pozicije:

Magacioner

Lokacija posla: Beograd

OPIS POSLA:

  • Utovar i istovar robe
  • Prijem i izdavanje robe iz magacina
  • Popis robe u magacinu
  • Deklarisanje robe
  • Pakovanje robe
  • Preslaganje robe u magacinu
  • Održavanje higijene magacina
  • Briga o tehničkoj ispravnosti sredstava za utovar i vozila
  • Radnik je materijalno zadužen za robu i opremu u veleprodajnom magacinu

 USLOVI:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Ne osuđivan krivično i prekršajno
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika

TRAŽENE OSOBINE:

  • Pouzdan
  • Komunikativan
  • Vredan
  • Samoinicijativan
  • Odgovoran
  • Organizovan, spreman na prekovremeni rad

NUDIMO VAM:

  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (8 sati) 08:00h-16:00h, subota i nedelja slobodni dani

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo vas da CV (biografiju) pošaljete elektronski.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više