Magacioner

Baby Shop d.o.o.

Beograd

Potreban nam je:

Magacioner

za rad sa opremom za bebe u centralnom magacinu u Rakovici

Opis posla:

  • Prijem i otprema robe
  • Manipulacija robom u okviru magacina, a u skladu sa postavljenim planom, procedurama i nalogom nadređenog
  • Učestvovanje u popisu robe
  • Upravljanje dostavnim vozilom – kombi B kategorija (po potrebi)

Uslovi za kandidata:

  • Minumum srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Da nije osuđivan i da se protiv njega ne vode krivični postupak

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja + bonusi u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Zaposlenje na neodređeno vreme
  • Mogućnost napredovanja
  • Stalne obuke
  • Siguran posao

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više