Magacioner

B+M Ritam d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

BAUSTOFF+METALL RITAM d.o.o. (www.bm-ritam.co.rs) je duže od 15 godina lider u oblasti prodaje građevinskog materijala za sisteme suve gradnje u Srbiji. Zbog porasta obima posla, potreban nam je još jedan član tima na poziciji: MAGACIONER sa radnim mestom u Beogradu, Ugrinovački put 146 (1 izvršilac) na neodređeno vreme uz obavezni probni rad.

Uslovi:

  • minimum III stepen srednje stručne spreme
  • komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • poželjno iskustvo u upravljanju viljuškarom

Zaduženja i odgovornosti radnog mesta:

  • odgovoran za utovar i istovar robe, pažljivo rukovanje sa istom, održavanje zgrade i placa
  • kontrola robe pri utovaru i istovaru
  • sortiranje i odlaganje robe u magacinu
  • čišćenje i pranje magacina
  • ažurno vođenje prateće dokumentacije
  • obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenog

Nudimo Vam mogućnost profesionalnog napredovanja, dinamičan posao, punu profesionalnu podršku i stimulativnu platu.

Ukoliko ste zainteresovani za rad kod nas, možete se prijaviti do  slanjem vaše biografije elektronskim putem.

Svi kandidati će biti obavešteni o ishodu konkursa.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više