Magacioner

Feature Market Solutions d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Feature Market Solutions doo je firma koja se bavi on line prodajom kozmetike i dekorativne kozmetike.

Zbog proširenja kolektiva, raspisujemo konkurs za radno mesto: Magacioner

Opis posla:

  • Kvantitativni i kvalitativni prijem robe u magacin;
  • Vođenje brige o pravilnom skladištenju i čuvanju robe u magacinu;
  • Odvajanje i pakovanje robe za isporuku;
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe;
  • Vođenje dokumentacije za magacinsko poslovanje;
  • Održavanje higijene magacinskog prostora.

Uslovi:

  • Orijentisanost na timski rad i pozitivan stav u radu;
  • Fokusiranost na ostvarenje radnih zadataka;
  • Minimum srednja stručna sprema (III ili IV stepen);
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, internet);
  • Tačnost i urednost u radu.

Nudimo:

  • Mogućnost dugoročnog radnog odnosa;
  • Adekvatno vrednovanje rezultata rada;
  • Adekvatnu pripremu za posao;
  • Redovna primanja.

 Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i unapredite, odgovorni ste i dobro organizovani, pošaljite nam svoju prijavu elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više