Operater na opremi za pasterizaciju

Min-Commerce d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

MIN-COMMERCE je jedna od vodećih kompanija koja se bavi preradom voća i povrća, sa akcentom na proizvodnji kečapa i drugih proizvoda na bazi paradajza.

Zbog povećanog obima posla i uvođenja novih tehnologija, raspisujemo konkurs za radno mesto: Operater na opremi za pasterizaciju.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (tehničke, hemijske, prehrambene, poljoprivredne..)
  • Osnovno poznavanje principa pranja i dezinfekcije proizvodnih linija
  • Odgovornost u poslu, pedantnost, poštovanje propisanih procedura
  • Spremnost na smenski rad

Opis posla:

  • Rad na pločastim pasterizatorima i opremi za sanitaciju (CIP sistem)
  • Preventivno održavanje opreme kojom rukuje
  • Vođenje evidencije rada opreme, prijava kvara i ostale dokumentacije propisane ISO i HACCP standardom
  • Blagovremeno obaveštavanje o bilo kom neregularnom radu uređaja i opreme kojom rukuje

Prijave slati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više