Operater/programer na CNC strugu

Metalcoop Produkt d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Opis posla:

Samostalno programiranje pozicija

Izrada delova po crtežu

Osnovno održavanje mašine

Konstantno kontrolisanje kvaliteta tokom procesa obrade upotrebom mernih instrumenata

Samostalno pripremanje mašine za obradu određenog dela po radnom nalogu – pakovanje alata u mašinu, umeravanje alata, nulovanje komada...

Korekcija mera na proizvodima

Uslovi koje treba da poseduje kandidat:

Srednja stručna sprema (mašinsko usmerenje ili slično)

Poznavanje G i M kodova

Iskustvo u radu sa CNC strugovima sa pogonjenim alatima (prednost će imati kandidati sa poznavanjem Siemens upravljačkih jedinica ali nije neophodno)

Poznavanje obrade metala

Nudimo:

Rad na novom CNC strugu DMG Mori CLX 450 - 2018 god.  (ukoliko kandidat nije upoznat sa datom mašinom, biće organizovana obuka za istu)

Redovnu isplatu zarade

Obezbeđujemo zaštitnu opremu

Dobre uslove za rad u stabilnoj kompaniji

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više