Operater u kladionici

Taš Kladionice

RSD mesečno

Beograd

Tas kladionice – 20 godina postojanja

Oglašavaju potrebu za novim zaposlenima.

Pozicija: Operater na uplatnom mestu

Nudimo:

*Rad u prijatnom okruženju i finansijski stabilnoj kompaniji

*Jasno definisana zaduženja

*Stimulativnu zaradu

*Mogućnost za napredovanje

Opis zaduženja:

*Uključivanje aparata i elektronskih ruleta i isplata dobitaka

*Priprema i posluživanje toplih i hladnih napitaka

*Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za rezultate, uslove i način igranja

*Prijem uplata, izdavanje tiketa i isplaćivanje dobitnih tiketa

Potrebni uslovi:

*Minimum srednji stepen stručne spreme

*Poznavanje rada na računaru

Poželjne lične karakteristike:

*Posvećenost, staloženost, komunikativnost

*Orijentisanost ka timskom radu

*Odgovornost, lojalnost, komunikativnost

Dobrodošli ste u naš tim!

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više