Prodavac/ Modni konsultant u prodaji

Myka Clothing

od 45,000 do 50,000 RSD mesečno

Beograd

Myka je modna kompanija koja se bavi dizajnom, proizvodnjom i maloprodajom  ženske odece. U prijatnom ambijentu u centru grada nalazi se naš proizvodni i prodajni salon.

Opis posla:

- Pružanje profesionalne usuge – prezentacija naših modela, pomoć kupcima pri izboru željenog proizvoda

- Negovanje dobrih odnosa sa kupcima

- Briga o robi

- Briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora

- Rad na kasi

- Blagajnički poslovi

Uslovi i poželjne osobine:

- Minimum srednja stručna sprema

- Neophodno iskustvo u prodaji

- Zainteresovanost za modu i praćenje modnih trendova

- Motivisanost za sticanje novih znanja i veština

- Poželjno znanje engleskog jezika

Nudimo:

- Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom i kreativnom ambijentu

- Redovnu i stimulativnu zaradu

- Poziciju na kojoj je zaposlenom pružena mogućnost za napredovanje u našoj kompaniji, poslovni i lični razvoj

Ako ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste za stvaranje karijere u modnoj industriji, bila bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više