Prodavac na odeljenju delikatesa i pekare

Univerexport d.o.o.

od 39,000 RSD mesečno

Beograd

Univerexport za novi objekat na Novom Beogradu  - „A- BLOK“raspisuje konkurs za poziciju: Prodavac na odeljenju I kategorije-delikates, pekara

Mi Vam nudimo:

  • Neto zaradu od 39.000 dinara
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, kao i ostale prateće dokumentacije robe
  • Praćenje temerature rashladnih vitrina i komora na odeljenju
  • Priprema za pečenje pekarskih proizvoda , sečenje suhomesnatih proizvoda
  • Prenos  potrebne  robe  iz magacina u objekat za izlaganje i rad na odeljenju
  • Raspakivanje i sortiranje robe i sprovođenje određenog načina izlaganja robe prema dostavljenom planogramu
  • Posluživanje potrošača željenom robom

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više