Prodavac u maloprodajnom objektu

New Great Vision d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

E-FEEL elektronske cigarete za rad na teritoriji Požege, Aleksinca, Beograda i Jagodine.

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda
  • Praćenje zaliha i naručivanje robe
  • Unapređenje odnosa sa kupcima
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Rad sa trgovačkim knjigama
  • Izlaganje robe

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Osnovno znanje rada na računaru
  • Poznavanje rada u trgovinama

Vrlo je važno da ste:

  • Komunikativni i profesionalni
  • Odgovorni u izvršavanju zadataka i poštovanju datih rokova
  • Prednost je ako posedujete radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Ukoliko smatrate da biste našli zadovoljstvo u ovakvom poslu, možete nam proslediti svoju prijavu.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

CV mora sadrzati Vaše osnovne podatke (grad i telefon)

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više