Prodavac

ZTR Lolita

RSD mesečno

Beograd

Firma Lolita se bavi prodajom brendiranih satova i nakita od srebra.

Raspisujemo konkurs za radno mesto prodavac u Beogradu

Uslovi za kandidata:

  • Minimum SSS
  • MS Office, Internet
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u direktnoj prodaji
  • Prednost imaju kandidati iz oblasti satova i nakita, sindikalne prodaje.
  • Sposobnost rada u timu
  • Pregovaračke sposobnosti
  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Spremnost na dužu saradnju
  • Urednost i pedantnost u radu

Opis posla:

  • Rad u lokalima sa brendiranim satovima i nakitom. Direktna prodaja.Komunikacija sa strankama ,odrzavanje lokala.Rad u dve smene.

Zaposlenima nudimo:

  • Fiksna zarada + stimulativan procenat
  • Dinamičan posao
  • Rad u prijatnom i interesantnom okruženju
  • Bonusi

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više