Prodavac

Mega concept d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Prodaja zavesa, drapera, tapeta, rolo mehanizama.

Uslovi:

  • Profesionalni nivo znanja rada
  • Viša ili visoka stručna sprema (prednost je završena škola u oblasti dizajna)
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u maloprodaji
  • Prednost imaju osobe sa iskustvom u prodaji zavesa, drapera, tapeta, rolo mehanizama...
  • Spremnost za timski rad
  • Puno radno vreme
  • Ambiciozni i kreativni ljudi koji imaju sposobnost učenja i usavršavanja veština
  • Posedovanje osnovnih znanja vezano za izradu ponude, profakture
  • Položen vozački ispit i iskustvo u vožnji

Opis posla:

  • Aktivno učestvovanje u izradi svih kreativnih rešenja
  • Rad sa klijentima od idejnog rešenja do zaključenja prodaje
  • Izrada prezentacija
  • Rad u novootvorenom ekskluzivnom salonu u naselju West 65, Novi Beograd

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i edukacije
  • Dobri finansijski uslovi
  • Nakon probnog perioda, mogućnost dobre zarade
  • Siguran i stabilan posao
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom do  elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više