Radnik u proizvodnji

Roastery 1886 d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Mi posedujemo znanje i iskustvo od preko 120 godina u proizvodnji originalnog italijanskog espresa i kao takvi smo jedinstveni na ovom tržištu. Fokusirani smo na kvalitet u svakom delu našeg proizvodnog procesa. Misija nam je da našim HoReCa klijentima pružimo najbolju kafu uz najbolju uslugu. Članovima svog tima nudimo mogućnost profesionalnog usavršavanja i rad u dinamičnom i podsticajnom okruženju.

U ovom trenutku tražimo osobe koje će sa sledećih pozicija produbljivati naše veze sa klijentima: RADNIK U PROIZVODNJI

Opis posla:

  • Sprovođenje svih internih i zakonskih obaveznih pravilnika, uputstava i procedura
  • Obavlja rad na proizvodnim mašinama: za prženje i pakovanje
  • Definisanje i učestvovanje u rešavanju problema iz oblasti: održavanja mašina, održavanja alata i svih drugih aktivnosti koji su sastavni deo procesa proizvodnje
  • Sprovođenje kontrolnih i godišnjih popisa
  • Vrši kvalitativan i kvantitativan prijem repromaterijala potrebnog za proces proizvodnje i odgovoran je za prijem
  • Vrši pripremu, manipulaciju pomoću paletara i uklanjanje ambalaže i repromaterijala
  • Vrši uzorkovanje sirove kafe, kao i pržene kafe
  • Održava higijenu proizvodnog dela fabričkog kruga
  • Obavlja i druge poslove i zadatke zavisno od potrebe i procesa rada po nalogu rukovodioca proizvodnje

Uslovi, veštine i osobine koje bi kandidat trebalo da ima:

  • Motivisanost i usmerenost na ciljeve
  • Preciznost i pedantnost u radu
  • Energičnost
  • Mogućnost samostalnog i timskog rada
  • Analitičnost
  • Znanje rada na računaru

Nudimo:

  • Kompetitivnu zaradu
  • Dobru radnu atmosferu
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više