Radnik u proizvodnji

Libero Team d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Firma Libero Team doo se duži niz godina bavi proizvodnjom i preradom prehrambenih proizvoda. Proizvodnja je podeljena na liniju za preradu i pakovanje maslina, pečuraka, zatim na pogon koji se odnosi na preradu zrnastih sirovina i na liniju gde se vrši pakovanje praškastih proizvoda.

Zbog povećanja obima posla raspisujemo konkurs za radnu poziciju Radnik/radnica u proizvodnji (prerada i pakovanje prehrambenih proizvoda).

Opis zaduženja:

  • priprema materijala za proizvodni process
  • obavljanje procesa proizvodnje prema uputstvima i procedurama
  • pakovanje proizvoda prema standardima
  • poznavanje metoda i načina proizvodnje
  • održavanje sredstava za rad
  • održavanje higijene radnog prostora

Uslovi za kandidate:

  • stepen stručne spreme - nije bitan
  • radno iskustvo - nije neophodno
  • osobe muškog i ženskog pola
  • odgovornost u radu
  • spremnost za učenje i timski rad

 Zaposlenima nudimo:

  • sigurna i redovna primanja
  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • puno radno vreme

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više