Recepcioner/ka

WellnessLand d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Izabranom kandidatu nudimo radno mesto u ekskluzivnom fitnes & spa centru WellnessLand na Vračaru, sa savremenim uslovima za rad u dinamičnom okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i zalaganje pojedinca.

Opis posla:

  • Prijem i svakodnevna komunikacija sa svim korisnicima centra
  • Zakazivanje masaža i tretmana
  • Izdavanje ključića, peškira i bade mantila
  • Administrativni poslovi i rad sa fiskalnom kasom
  • Odgovaranje na dolazne pozive i elektronsku poštu.
  • Ceđenje sokova i mućenje proteinskih šejkova.

Uslovni radnog mesta:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Razvijene komunikacione veštine
  • Znanje konverzacijskog engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru
  • Spremnost za rad u timu
  • Spremnost za saradnju, preduzimljivost, ljubaznost, strpljivost i uslužnost.

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u prijatnom okruženju i mladom timu
  • Ugovor o radu
  • Radno vreme od 40h nedeljno u smenama
  • Odlične uslove za rad i mogućnost napredovanja
  • Nefinansijske benefite

Ukoliko posedujete tražene veštine i znanja i ako želite da se profesionalno razvijate u našem timu, pozivamo vas da konkurišete tako što ćete nam poslati vašu biografiju sa slikom. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više