Recepcioner/Recepcionerka

NOVAK café & restaurant

RSD mesečno

Beograd

Ukoliko želite da radite sa timom mladih ambicioznih ljudi, u dinamičnom i uspešnom kolektivu, volite konstantno usavršavanje i napredovanje svakog dana na pravom ste mestu. Izabranom kandidatu nudimo radno mesto u Teniskom Centru Novak na Dorćolu, sa savremenim uslovima za rad.

OPIS POSLA:

-     Prijem, usluživanje i svakodnevna komunikacija sa korisnicima centra

-     Administrativni poslovi i rad na fiskalnoj kasi

-     Odgovaranje na dolazne pozive i elektronsku poštu

-     Rad u dve smene (08h-15h i 15h-22h)

TRAŽIMO SLEDEĆE USLOVE:

-        Znanje engleskog jezika

-        Poznavanje rada u MS Office paketu

-        Minimum IV stepen Stručne spreme

-        Razvijene komunikacione veštine

-        Spremnost za saradnju, preduzimljivost, ljubaznost, strpljivost i uslužnost

NUDIMO SLEDEĆE USLOVE:

-     Redovna primanja

-     Stalni radni odnos

-     Rad u prijatnom ambijentu i pozitivnoj atmosferi

Ukoliko posedujete tražene veštine i znanja i ako želite da se profesionalno razvijate u našem timu, pozivamo vas da konkurišete tako što ćete nam poslati vašu biografiju sa slikom. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Očekujemo Vaše prijave!

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više