Serviser vending automata

Intercaffe d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

 Mi smo kompanija “INTERCAFFE” DOO iz Beograda koja već dve decenije sa uspehom posluje u oblasti vending operaterstva. Bavimo se uvozom, prodajom i uslužnim postavljanjem automata za samoposluživanje toplim i hladnim napicima i prehranom.

Zbog povećanog obima posla, raspisujemo oglas za poziciju Serviser vending automata.

Od nas možete očekivati:

  • Rad u mladom i ambicioznom timu
  • Adekvatnu obuku i uvođenje u posao
  • Stručno usavršavanje
  • Siguran i stabilan posao
  • Stalno radno mesto, nakon probnog rada
  • Fiksna zarada, plus stimulativni bonusi
  • Rad 5 dana u sedmici i 2 slobodna dana
  • Godišnji odmori i slobodni dani u vreme praznika
  • Otvorena komunikacija u svakom trenutku

Opis posla:

  • Tražimo kolegu za rad u servisu i po potrebi na terenu. Izabrani kandidat će raditi na poslovima pripreme i kompletnog servisiranja automata, montaže i demontaže na lokacijama korisnika, priprema i programiranje naplatnih sistema.

Od vas očekujemo:

  • Radno iskustvo minimum dve godine na poslovima servisira elektrotehnike, prednost imaju kandidati koji su radili na poslovima servisiranje kafemata i automata za samoposluživanje.
  • Minimum SSS
  • Poželjno predznanje iz oblasti elektronike i elektrotehnike
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika je prednost
  • Odgovornost i organizovanost u poslu
  • Spremnost saradnje na duže staze

Ukoliko smatrate da ste kompetentni da obavljate ovakav posao, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju (CV).

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više