Tehničar za sisteme tehničke zaštite

Secam CCTV Corporation d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Secam CCTV Corporation d.o.o. je privatna kompanija specijalizovana za izvođenje: sistema tehničke zaštite; telekomunikacionih i signalnih instalacija; uvođenje sistema video nadzora; uvođenje alarmnih sistema; uvođenje sistema kontrole pristupa i evidencije radnog vremena; mrežne instalacije.

Opis posla:

  • Montaža, demontaža, servis i instalacija opreme i sklopova tehničke zaštite

Neophodni uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)
  • Spremnost na samostalni i timski rad
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju
  • Dobro poznavanje rada sa alatom i električnim alatom za montažu opreme i izvođenje instalacija (obavezno)

Poželjno:

  • Iskustvo u radu sa opremom za tehničku zaštitu raznih brendova
  • Iskustvo u radu sa optičkim mrežama

Nudimo vam:

  • Stalni radni odnos ili povremeni po projektu
  • Dinamično radno okruženje i rad na ozbiljnim projektima kod korisnika
  • Okruženje u kome imate mogućnost konstantnog razvoja i napredovanja
  • Fer novčanu kompenzaciju za uložen trud
  • Kvalitetan tim i radno okruženje

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa i željni ste da investirate u svoj profesionalni razvoj, prijavite se slanjem svoje biografije.

Očekujemo Vaše prijave.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više