Tehničar za video nadzor

BCS Professional d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Opis posla:

  • Instalacija sigurnosnih sistema
  • Instalacija strukturnih kablovskih sistema
  • Radovi na održavanju SKS i sigurnosnih sistema
  • Obuka korisnika
  • Rad na visini

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme – srednja tehnička škola;
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Pasivno znanje Engleskog jezika
  • Probni rad 3 meseca.

Napomena: Prednost imaju kandidati:

  • Elektrotehičar sa smera telekomunikacija i/ili računara;
  • Licenca za vršenje poslova montaže, puštanja u rad, održavanja Sistema tehničke zaštite i obuke korisnika ( LT3 );

 Nudimo:

  • Prijatno i stimulativno radno okruženje;
  • Redovna primanja;
  • Edukaciju i profesionalno usavršavanje;
  • Mogućnost zansivanja radnog odnosa na neodređeno;

Vašu prijavu možete poslati isključivo elektronski. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više