Vagar - magacioner

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

RSD mesečno

Beograd

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. za svog klijenta kompaniju Green Grass traži kandidate za poziciju: Vagar - magacioner m/ž

Mesto rada: Karlovčić

Opis posla:

  • Vođenje celokupne procedure merenja na kolskoj vagi
  • Kontrola procesa vaganja kroz sistem i vođenje potrebne dokumentacije
  • Merenje ulaznih i izlaznih sirovina iz silosa
  • Unošenje promena u sistem po nalogu rukovodioca
  • Izvršenje drugih poslova na zahtev rukovodioca u okviru silosa

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vredan, odgovoran, pošten
  • Spreman na učenje i usavršavanje

Nudimo:

  • Obuku za rad na software-u za vaganje
  • Plaćen prevoz i prekovremeni rad
  • Odlične uslove rada
  • Konstantno usavršavanje

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite elektronski.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više