Vozač B kategorije u međunarodnom saobraćaju

Swiss Mail Solutions GmbH

Beograd

Swiss Mail Solutions GmbH traži kandidata za poziciju Vozač B kategorije u međunarodnom saobraćaju.

Utovar: Beograd (2x nedeljno)
Istovar: Budimpešta, Bratislava, Beč

Srpsko predstavništvo firme Swiss Mail Solutions uključeno je u poslove u sektoru logistike i transporta. Tražimo kandidate koji su zainteresovani da rade u ovoj oblasti.

OPIS POSLA

  • Utovar Ponedeljkom i Četvrtkom u Beogradu
  • Prvi istovar u Budimpešti, nastavak do Bratislave (dotovar), istovar u okolini Beča
  • Uglavnom povratak nazad sa praznim vozilom
  • Uvek ista mesta utovara/istovara. Vožnja službenih kombija.
  • Vođenje računa o papirima. Vođenje računa o vozilima

POTREBNE VEŠTINE

  • Engleski jezik, osnovno
  • 1+ godina radnog iskustva
  • Vozačka dozvola, B kategorija

MI NUDIMO

  • Fiksni deo plate: 50.000 RSD neto
  • Dnevnice po svakoj turi za hranu, piće…
  • Stimulativni Bonusi svakog meseca
  • Odlični uslovi za rad

Ukoliko ste zainteresovani, prijavite se na konkurs.

Poslonaut.rs koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznaj više